Helene Ahlson

Online, Stockholm

Stockholm

  • Licensierad personlig tränare
  • Kostrådgivare
  • Fitness-/Tävlingscoach
  • Livsstilsförändring

helene@foreverfitsweden.com
www.foreverfitsweden.com

Niklas Wadman

Online, Stockholm

Stockholm, Online

  • Licensierad personlig tränare
  • Kostrådgivare
  • Online coach

Fokus på funktionell styrketräning och sund kosthållning för hållbara resultat.

niklas@youagainstyou.com
www.youagainstyou.com

Farid Ahmadi

Stockholm

Stockholm

  • Licensierad personlig tränare
  • Kostrådgivare
Fokus på en sund kosthållning kombinerat med styrketräning, basövningar och fria vikter.

info@foreverfitness.se
www.foreverfitness.se

Kenny ´Strävan´ Dahlström

Stockholm

Stockholm

  • Certified Personal Trainer
  • Powerlifiting
  • Dietary advice

Focus on compound exercises.

info@stravan.se
www.strävan.se

Richard Susaeg

Stockholm

Stockholm

  • Licensierad personlig tränare
  • Styrketräning
  • Viktnedgång/Viktuppgång
  • Kostrådgivning
  • Tävlingscoaching

coachsusaeg@outlook.com
www.coachsusaeg.se

Jenny Lahti

Kiruna

Kiruna

  • Lic. Personlig tränare
  • Kostrådgivning
  • Cert. Massageterapeut
  • Styrketräning

jenny_lahti@hotmail.com

Sanna Emmot

Kiruna

Kiruna

  • Eleiko licensierad personlig tränare
  • Styrketräning
  • Träningsupplägg

sannaemmot@hotmail.com
www.viktigtmedsanna.se

Lars Palm

Uppsala

test

  • Personlig tränare & kostrådgivare
  • Styrkelyft för nybörjare & tävlande
  • PT-gruppträning (2-4 personer)
  • Företagshälsovård
  Fokus på motiverande och resultatinriktad träning samt en balanserad kost och livsstil. Oavsett träningsnivå kan vi alla behöva en hjälpande hand under resans gång.

lptraining@outlook.com

Filip Enhörning

Online, Stockholm

 

-Licensierad Hälsocoach
-Licensierad Personlig Tränare
-Licensierad Kostrådgivare
-Coaching
-Onlinecoachning

 

Inget hållbart kan byggas utan en stark grund. Tålamod, vilja och balans, med dessa tre så når vi ditt mål utan problem. Fokus på basövningar.

Telefon: 070-633 63 17

Filip@kontaktaeph.se
www.enhörningpthälsocoach.se

Linn Axelsson

Online, Västerås

 

  • Certified PT
  • LPG therapist
  • KBT therapist
  • Onlinecoaching

Linn.axelsson@crfitness.se
CRfitness.se

Charles Berg

Online, Uppsala

- Licenserad Personlig Tränare - Kostrådgivare
- Online Coachning
- Styrketräning
- Prehab & Rehab
- Bindvävsmassage
Det finns ingen som inte behöver träning, man mår bättre med rätt kost, du behöver inte ha ont i kroppen, och alla kan nå sina mål.
Träning och kost anpassade efter varje individs mål, personlighet och livsstil.

charles@charlesbergpt.com
www.charlesbergpt.com

Ann-Sofie Christiansson

Online, Västerås

- Certified Personal Trainer (Connected to Actiway) - Nutritionist - LPG Therapist - Fitness/Authorized competition coach - Onlinecoach - Lifestyle Changes I focus on developing you to be better than yesterday, whether you are a beginner or a experienced trainer. Find long-term sustainable goals with a healthy diet and exercise plan.

kontakt@wellnesschange.se
www.wellnesschange.se

Sandra Berge

Online, Stockholm

Emma Johnsson – Emmastyrka

Online, Stockholm, Uppsala

Personal trainer and Nutritionist
– Group Training & Company Training (up to 15pers)
– Couple-PT
– PT-online
– Coachning diet, workoutplans & mentality.
– Focus on knowledge, learning more about oneself, sustainability, balance and well-being.
The results and the strength, comes from within
and out

Emma@emmastyrka.se
www.emmastyrka.se

Fredrik Eierholen – Coach Froddas

Västerås

  • Personal trainer and Nutritionist
  • Powerlifting Coach
  • PT-Mentor
Focus on performance and health.
coach.froddas@gmail.com

coach.froddas@gmail.com

Kotte Mikaelsson

Online, Uppsala

  • Lic. Personal Trainer
  • Leg. Physiotherapist
  • Behavior Change
  • Strenght, weight loss/gain, mobility and performance
Tel: 073-5128882

kotte@sartorius-fitness.se
/www/wp-content/themes/gymmet-sverige-2/page-pt.php